BEBEK GİYSİLERİ NASIL YIKANMALI?

Bebekler hayatımızda büyük önemi olan varlıklarımızdır. Çok hassas bir yapısı olan bebeklerin bakımı son derece önem ve özen arz eden konular arasında yer almaktadır. Bebek kıyafetleri erişkinlerde olduğu gibi deterjan ya da kimyasal madde kullanımı gerektiren ilaçlarla yıkanmamalıdır.
bebek giysileri 2014
bebek giysileri 2014

Bebek kıyafetleri yıkanırken nelere dikkat edilmelidir?

Bebek kıyafetleri öncelikle yeni alındı ise bebeğin cildine zarar vermeyecek özel yıkama ürünleri ile yıkanmalı ve kullanmadan önce mutlaka ütülenmelidir. Bebeklerin hassas cilt yapıları düşünülerek alerji ihtimaline karşı dikkatli davranılmalıdır.
bebek kıyafetleri 2014
bebek kıyafetleri
2014 Bebeğe giydirilecek kıyafetlerin etiketlerini keserek bebeğin cildinde oluşabilecek tahribatların önüne geçebilirsiniz. Bebeğinizde tahriş oluşabilme ihtimalini düşündüğünüz kimyasalları bebek kıyafetlerinde kullanmamanız önerilmektedir (çamaşır suyu ya da deterjanlar). Bebeklerin kıyafetleri için evinizde yıkama işlemleri için sabun tozu bulundurmanız da fayda görülmektedir. Bebek kıyafetleri güzel bir şekilde kurutulmalı ve ardından mutlaka ütülenmelidir. Bebeğin kıyafetlerini bol su ile durulama işlemi asla göz ardı edilmemelidir.
yeni sezon bebek giysileri 2014
yeni sezon bebek giysileri
2014 Bebeğinizin kıyafetlerinin kurutulması aşamasında kıyafetlerin güzel güneş gören bir yerde kurutulmalıdır. Güneş bebek kıyafetinde kalan bakterileri öldürmektedir.
Yazar : Ömür TEŞİ Kategori : Moda