Resim Bulunamadı

Bebek giysileri nasıl yıkanmalı?

17 Mayıs 2014
2.044 Okunma
 • Bebek giysileri nasıl yıkanmalı?

  Bebekler hayatımızda büyük önemi olan varlıklarımızdır. Çok hassas bir yapısı olan bebeklerin bakımı son derece önem ve özen arz eden konular arasında yer almaktadır. Bebek kıyafetleri erişkinlerde olduğu gibi deterjan ya da kimyasal madde kullanımı gerektiren ilaçlarla yıkanmamalıdır.
  bebek giysileri 2014
  bebek giysileri 2014

  Bebek kıyafetleri yıkanırken nelere dikkat edilmelidir?

  Bebek kıyafetleri öncelikle yeni alındı ise bebeğin cildine zarar vermeyecek özel yıkama ürünleri ile yıkanmalı ve kullanmadan önce mutlaka ütülenmelidir. Bebeklerin hassas cilt yapıları düşünülerek alerji ihtimaline karşı dikkatli davranılmalıdır.
  bebek kıyafetleri 2014
  bebek kıyafetleri
  2014 Bebeğe giydirilecek kıyafetlerin etiketlerini keserek bebeğin cildinde oluşabilecek tahribatların önüne geçebilirsiniz. Bebeğinizde tahriş oluşabilme ihtimalini düşündüğünüz kimyasalları bebek kıyafetlerinde kullanmamanız önerilmektedir (çamaşır suyu ya da deterjanlar). Bebeklerin kıyafetleri için evinizde yıkama işlemleri için sabun tozu bulundurmanız da fayda görülmektedir. Bebek kıyafetleri güzel bir şekilde kurutulmalı ve ardından mutlaka ütülenmelidir. Bebeğin kıyafetlerini bol su ile durulama işlemi asla göz ardı edilmemelidir.
  yeni sezon bebek giysileri 2014
  yeni sezon bebek giysileri
  2014 Bebeğinizin kıyafetlerinin kurutulması aşamasında kıyafetlerin güzel güneş gören bir yerde kurutulmalıdır. Güneş bebek kıyafetinde kalan bakterileri öldürmektedir.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  İspanyol Paça Pantolon Giyerken
  İspanyol Paça Pantolon Giyerken
  Önlük Elbise
  Önlük Elbise
  Pratik Tak Çıkar Gelinlikler
  Pratik Tak Çıkar Gelinlikler
  Yaz İçin Denizci Pantolonları
  Yaz İçin Denizci Pantolonları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?