Resim Bulunamadı

Marshall renk kataloğu 2013

31 Mayıs 2013
915 Okunma
 • Marshall renk kataloğu 2013

  Boya denilince akıllara nedense hep erkekler gelir. Bakıldığında birçok boya ustası erkek olsa da, eve şekil veren ve mutlak suretle rengi belirleyende kadınlardır. Kadınlar genellikle evleri daha ferah gösteren ve yeni trend renkleri tercih etmeye çalışırlar. Boya denilince de kalite son derece önemlidir. Bu anlamda kalitesine güvenilir Marshall boyalarının istenilen rengi rahatlıkla kullanılabilir ve kullanıldığı her yere güzellik katar. 
  Marshall renk kataloğu 2013
  Marshall renk kataloğu 2013
  Marshall renk kataloğu 2013 modelleri genel olarak konseptlere ayrılmış durumda. Son zamanlarda çıkarmış olduğu Osmanlı renk serileri ile farklılık yaratıyor ve renkleri ile göz alıyor. Osmanlı renklerinde ise, kapalı çarşı ve mısır çarşısı gibi iki önemli simgemizi kullanıyor ve bir adım daha ön plana çıkıyor. 
   2013 Marshall renk kataloğu
  2013 Marshall renk kataloğu
  2013 Marshall’a renk kataloğunda, bu yıl çok fazla sayıda renkli duvarlar görüyoruz. Dilediğiniz her rengi anında oluşturup sizlere teslim eden marka, yıllar geçtikçe bile solmayan renkleri ile resmen göz alıyor. Boyacıların çoğu ilk marka olarak Marshalla markasını seçtikleri de çok aşikâr bir konu. Marshalla renk kataloğu 2013 sizler için göz attığımızda birçok farklı renk gruplarını görebiliyoruz. En çok tercih edilen renklerinin arasında ise toprak tonları, sarılar ve turuncular, kırmızılar ve pembeler oldukça talep gören renklerin başında geliyor. Sizlerde evlerinize yenilik ve renk katarak yepyeni ve bakımlı alanlar yaratın. Marshall renk kataloğu
  Marshall renk kataloğu
  2013 Marshall kataloğu ile sizlerde dilediğiniz rengi satın alabilirsiniz. Evlerinizin he köşesini gözünüz kırpmadan boyayabilir ve yıllar geçse ile asla bir bozukluk yaşamazsınız. Yılların tecrübesini arkasına alan dev firma, sektörün modasını belirleyen markalar arasında yer alıyor. Her yıl bir sonraki renkler için çalışan ve nelerin talep göreceğini çok iyi araştıran firma, her geçen gün dünyada hak ettiği yere kavuşmaya devam ediyor.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Renkli Beyaz Eşyalar
  Renkli Beyaz Eşyalar
  İtalyan Tarzı Dekorasyon
  İtalyan Tarzı Dekorasyon
  Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri
  Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri
  Bar Tabureleri İle Mutfaklarınızı Neşelendirin
  Bar Tabureleri İle Mutfaklarınızı Neşelendirin
 • Yorum Yapmak İster misiniz?