Resim Bulunamadı

Banyo dolapları ve duşakabin fiyatları 2013

18 Nisan 2013
1.729 Okunma
 • Banyo dolapları ve duşakabin fiyatları 2013

  Mimari olarak maalesef banyolara ayrılan alanın kısıtlı olması sebebiyle banyolarda hemen her zaman yer sıkıntısı yaşanır, depolama ihtiyacı hissedilir. Banyo dolapları bu yüzden bir evin banyosunda olmazsa olmazlardandır. Bu kısıtlama sebebiyle duşakabin ve banyo kabinleri de artık banyomuzda zorunlu bulunması gerekenler arasına girmiştir.
  duşakabin fiyatları 2013
  duşakabin fiyatları 2013
  Kozmetik ürünlerimizi genelde banyo dolaplarında muhafaza ederiz. Bu hemen hemen her evde böyledir. Bu açıdan bakıldığında banyo dolapları sağlığımız açısından da çok büyük önem arz etmektedir. Kozmetik ürünler uygun koşullarda saklanmadığında büyük sağlık problemlerine yol açabilmektedir. 
  duşakabin modelleri
  duşakabin modelleri
  Kozmetik ürünleri muhafaza etmek de güç olduğu için banyo dolaplarının önemi kat be kat artmaktadır. Banyo dolapları hammadde olarak cam, plastik, profil ve metalden üretilmektedir. 
  2013 duşakabinler
  2013 duşakabinler
  Kullanılan hammadde kadar tabii ki fiyatlarda önemlidir. Kapladığı alan, kullanılan malzeme,işçilik gibi faktörler banyo dolaplarının fiyatlarını değiştirebilmektedir. Fakat şunu unutmamalıyız ki fiyatlarda fark yaratan banyo dolaplarında kullanılan dekoratif öğelerdir. Biraz öncede bahsettiğimiz gibi banyo alanlarının darlığı sebebiyle banyo küveti gibi ekipmanlara yer bulamayabiliyoruz. duşakabin modelleri ve fiyatları 2013
  duşakabin modelleri ve fiyatları 2013
  Böyle durumlarda duşakabin imdadımıza yetişiyor. Pratik ekipmanlar arasında yer alması sebebiyle duşakabin fiyatları biraz yüksek. Fakat banyomuzda açtığı yer, sağladığı rahatlık düşünüldüğünde oldukça uygun ve mutlaka gerekli bir ekipmandır. 
  banyo dolabı modelleri 2013
  banyo dolabı modelleri 2013
  Geniş bir aileye sahipseniz hem hijyen hem banyonun kuru kalması hem de hoş tasarımları ile duşakabin uygun bir tercihtir. Duşakabin alırken fiyatların firmadan firmaya değiştiği unutulmamalı kalite farkı göz önünde bulundurularak uygun bir tercih yapılmalıdır. 
  banyo dolabı fiyatları
  banyo dolabı fiyatları
   

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Renkli Beyaz Eşyalar
  Renkli Beyaz Eşyalar
  İtalyan Tarzı Dekorasyon
  İtalyan Tarzı Dekorasyon
  Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri
  Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri
  Bar Tabureleri İle Mutfaklarınızı Neşelendirin
  Bar Tabureleri İle Mutfaklarınızı Neşelendirin
 • Yorum Yapmak İster misiniz?